Сайт методичного об'єднання
учителів інформатики Карлівщини
Середа, 19.12.2018, 08:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Форма входу


Категорії розділу
В школах району [0]
Районні заходи [0]
Олімпіади, конкурси [0]

Заклади освіти району
Карлівський відділ освіти
Карлівська ЗОШ № 1
Карлівська ЗОШ № 3
Карлівська ЗОШ № 4 Карлівська гімназія ім.Н.Герасименко Нижньоланнівський НВК
Климівська ЗОШ
Федорівська ЗОШ
Білухівська ЗОШ
Варварівська ЗОШ Голобородьківський НВК Максимівський НВК Попівська ЗОШ №1 Попівська ЗОШ №2 Лип'янська ЗОШ Ланнівська ЗОШ Халтуринська ЗОШ

   "Обчислювальна та  комунікаційна  техніка,   телекомунікаційні мережі, бази і банки даних та знань, інформаційні технології (ІТ), система інформаційно-аналітичних центрів різного рівня, виробництво технічних засобів інформатизації,системи науково-дослідних установ та підготовки висококваліфікованих фахівців є складовими національної інформаційної інфраструктури і основними чинниками, що забезпечують економічне піднесення. Як показує досвід інших країн, інформатизація сприяє забезпеченню національних інтересів, поліпшенню керованості економікою, розвитку наукоємних виробництв та високих технологій, зростанню продуктивності праці, вдосконаленню соціально-економічних відносин, збагаченню духовного життя та подальшій  демократизації суспільства. Національна інформаційна інфраструктура, створена з урахуванням світових тенденцій і досягнень, сприятиме рівноправній інтеграції України у світове співтовариство.
   Концепція Національної програми інформатизації включає характеристику сучасного стану інформатизації, стратегічні цілі та основні принципи інформатизації, очікувані наслідки її реалізації."
( З А К О Н  У К Р А Ї Н И "Про Концепцію Національної програми інформатизації")
 
   Одним із пріоритетних напрямків розвитку сучасної загальноосвітньої школи є впровадження нових інформаційних технологій в освітній процес.

   Інформатизація освіти - це складний багаторівневий процес, який не можна звести до постачання шкіл комп'ютерами, електронними підручниками і підключенню до Інтернету. На даний період часу необхідно розглядати і розвивати змістовну сторону використання технічних засобів. Технічне забезпечення, безумовно, є важливим, але воно лише забезпечує основу процесу інформатизації. Істинним критерієм ефективності використання нових інформаційних технологій в освітньому закладі має стати не кількість і якість комп'ютерів, а наявність єдиного інформаційного освітнього простору. Залучити в процес інформатизації усіх: учнів, батьків, вчителів, адміністрацію, бібліотекаря, психолога та інших працівників школи - ось головне завдання інформатизації. Важливо правильно визначити напрями досягнення поставленої мети, яка потягне за собою підвищення якості навчання, удосконалення управління школою, інформаційну інтеграцію з зовнішнім середовищем.

  
   На сьогодні маємо таку картину матеріального забезпечення шкіл району:

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:
- 2 комп'ютерних класи (НКК №1 - 11 ПК, НКК №2 - 16 ПК);
- 2 ПК розміщені в кабінеті завуча, 1 ПК - в бібліотеці, 1 ПК - в кабінеті практичного психолога;
- всі 29 ПК з'єднані в локальну мережу та мають підключення до швидкісного Інтернету;
- 2 принтери (лазерний та струменевий фотопринтер), 2 лазерних та 1 струменевий БФП, проектор

 

 

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 20

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини технологій

Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz